НАШІ ПАРТНЕРИ
Регіональне відділення Національного Олімпійського комітету України Дніпропетровської області;
Департамент сім'ї, молоді і спорту Дніпропетровської обласної держадміністрації;
Департамент гуманітарної політики Дніпровського міської ради;
Департамент гуманітарної політики Кам'янського міської ради;
Турнір з волейболу «PROMETEY OPEN»
Амур-Нижньодніпровський виконавчий комітет районної у м. Дніпрі ради;
Соборний виконавчий комітет районної у м. Дніпрі ради;
Індустріальний виконавчий комітет районної у м. Дніпрі ради;
Міський відділ з питань молоді та спорту виконавчого комітету Першотравенского міської ради;
Комітет по фізичній культурі і спорту Кобеляцького району Полтавської обл.;
Відділ молоді та спорту Соборного району м. Дніпро
Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді;
Дніпропетровська обласна рада добровільного спортивного товариства «Спартак»;
Дніпропетровська обласна рада добровільного спортивного товариства «Колос»;
Дніпропетровський обласний спортивно-оздоровчий журналістський центр «Тригол»;
Дніпропетровська обласна федерація рукопашного бою, карате, кіокушинкай та єдиноборств;
Центральний універмаг м. Дніпро;
Районна рада ДСТ "Колос" Дніпровського району Дніпропетровської обл.;
Районна рада ДСТ "Колос" Магдалинівського району Дніпропетровської обл.;
Районна рада ДСТ "Колос" Новомосковського району Дніпропетровської обл.;
Районна рада ДСТ "Колос" Синельниківського району Дніпропетровської обл.;
Організація «Спорт для всіх» м. Кам'янське;
Організація «Спорт для всіх» смт. Слобожанський Дніпровського району Дніпропетровської обл.;
Спортивно-оздоровчий журналістський центр "ТРИГОЛ";
Волейбольний клуб «Дніпро» (Суперліга Чемпіонату України);
Клуб ветеранів волейболу «Славутич» (Дніпропетровська область);
Федерація волейболу м. Дніпро;
Федерація волейболу м. Кам'янське Дніпропетровської обл.;
Федерація волейболу м. Першотравенськ Дніпропетровської обл.;
Федерація футболу м. Дніпро;
Федерація футболу Магдалинівського району Дніпропетровської обл.;
Асоціація міні-футболу м. Дніпро;
Асоціація ветеранів спорту Дніпропетровської обл.
Асоціація ветеранів волейболу Дніпропетровської обл.
Військово-дипломатична академія ім. Е. Березняка м. Київ
Дніпропетровське вище училище фізичної культури;
Дніпровський аграрний університет;
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури;
Дніпровський державний університет;
Дніпровський хіміко-технологічний університет;
Дніпровський університет внутрішніх справ;
Дніпровська державна фінансова академія;
Дніпровський державний інститут фізичної культури і спорту;
Дніпровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
Дніпровський транспортно-економічний коледж;
Дніпровський технікум зварювання та електроніки ім. Патона;
Дніпровський коледж технології та дизайну;
Дніпровський технологічний коледж;
Дніпровський машинобудівний коледж;
Дніпровський залізничний ліцей;
Дніпровський індустріальний технікум;
Дніпровський автотранспортний коледж;
Футбольна школа «Дніпро-75» м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №2 м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №3 м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №4 м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №5 ім. М. В. Говорунова м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №7 м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №12 м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №13 м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа з ігрових видів спорту м. Дніпро;
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 м. Кривий Ріг;
Дитячо-юнацька спортивна школа №4 м. Кам'янське;
Дитячо-юнацька спортивна школа «Шахтар» м. Першотравенськ;
Новомосковська райдержадміністрація Дніпропетровської обл.;
Павлоградський хімзавод;
ДКБ «Південне» р. Дніпро;
«Дніпрообленерго»;
Подгородненский міська рада Дніпровського району Дніпропетровської обл.;
Піщанська сільська рада Новомосковського району Дніпропетровської обл.;
Обухівська сільська рада Дніпровського району Дніпропетровської обл.;
Партизанська сільська рада Дніпровського району Дніпропетровської обл.;
Новомажаровська сільська рада (Харківська обл.)
Волоська сільська рада Дніпровського району Дніпропетровської обл.;
Профспілковий комітет заводу «Інтерпайп-НТЗ» м. Дніпро;
Профспілковий комітет "Укрдіпромезу" м. Дніпро;
Профспілковий комітет "Дніпровського агрегатного заводу" м. Дніпро;
Профспілковий комітет ВАТ «Дніпромлин» м. Дніпро;
Профспілковий комітет "Дніпровського локомотивного депо" м. Дніпро;
Профспілковий комітет "ДТРЗ" м. Дніпро;
Профспілковий комітет станції "Н-Д Вузол" м. Дніпро;
Профспілковий комітет Кондитерської фабрики "АВК" м. Дніпро;
Корпорація «Агро-Союз» м. Дніпро;
АТП-32 м. Дніпро;
КП «Міськелектротранс» м. Дніпро;
КП «Міськводоканал» м. Дніпро;
Корпорація «ІСТА» м. Дніпро;
Більярдний клуб "Сова" м. Дніпро;
Більярдний клуб "Рояль" м. Дніпро;
Спортивний клуб боротьби "Терос" м. Дніпро;
Волейбольний клуб "СКІФ" (Дніпропетровська область);
Дніпровське вагонно-пасажирське депо м. Дніпро;
Дніпровське локомотивне депо м. Дніпро;
Дистанція шляху м. Синельникове;
Дистанція сигналізації НД-Вузол м. Дніпро;
Синельниковское локомотивне депо м. Дніпро;
Програма МТД "ДОБРЕ"
Благодійний фонд єврейської громади м. Дніпро;
Благодійна організація "Надія" м. Дніпро;
Благодійний фонд "Планета щастя" м. Дніпро;
ГО «Зв'язок поколінь»;
Відділ освіти Індустріального району м. Дніпро;
Відділ освіти м. Нова Одеса Миколаївської обл.
Відділ освіти Новокодацького району м. Дніпро;
Професійно-технічне училище №2 м. Дніпро;
Професійно-технічне училище №5 м. Дніпро;
Професійно-технічне училище №6 м. Дніпро;
Професійно-технічне училище №15 м. Дніпро;
Професійно-технічне училище №54 м. Дніпро;
Професійно-технічне училище №55 м. Дніпро;
Ліцей №100 м. Дніпро;
Гімназія №3 м. Дніпро;
Гімназія №57 м. Дніпро;
Вальдорфська школа м. Дніпро;
СШ №7 м. Дніпро;
СШ №14 м. Дніпро;
СШ №24 м. Дніпро;
СШ №31 м. Дніпро;
СШ №39 м. Дніпро;
СШ №41 м. Дніпро;
СШ №42 м. Дніпро;
СШ №48 м. Дніпро;
СШ №64 м. Дніпро;
СШ №68 м. Дніпро;
СШ №69 м. Дніпро;
СШ №81 м. Дніпро;
СШ №82 м. Дніпро;
СШ №86 м. Дніпро;
СШ №91 м. Дніпро;
СШ №96 м. Дніпро;
СШ №106 м. Дніпро;
СШ №116 м. Дніпро;
СШ №118 м. Дніпро;
СШ №121 м. Дніпро;
СШ №122 м. Дніпро;
СШ №135 м. Дніпро;
СШ №136 м. Дніпро;
СШ №141 м. Дніпро;
СШ №143 м. Дніпро;
СШ №147 м. Дніпро;
СШ №148 м. Дніпро;
СШ №9 м. Павлоград
Середня школа № 1 м. Підгороднє
Середня школа № 3 м. Підгороднє
Середня школа № 1 смт. Слобожанське Дніпровського району;
Середня школа № 2 смт. Слобожанське Дніпровського району;
Середня школа с. Любимівка Дніпровського району;
Середня школа с. Першотравенка Магдалинівського району;
Середня школа с. Піщанка Новомосковського району;
Волейбольна команда «Автомобіліст» м. Дніпро;
Волейбольна команда ветеранів «ДАЗ-Ракета» м. Дніпро;
Палац культури «Машинобудівник» м. Дніпро;
Палац культури «Інтерпайп-НТЗ» м. Дніпро;
Дніпровський державний цирк;
КЗ Дитячий центр "Оберіг" м. Дніпро;
Дитячий будинок «Берегиня» м. Дніпро;
Дитячий будинок №1 м. Дніпро;
Школа-інтернат м. Кобеляки Полтавської обл.;
Школа-інтернат с. Магдалинівка;
Агрофірма "Поливанівка" Магдалинівського району;
Магдалинівський маслозавод;
Завод "Спортінвентар" м. Харків
ПП "Чемпіон" м. Київ;
ЗАТ "Киевпластик" м. Київ
Виробничо-комерційна фірма "Вадзаари" м. Дніпро;
ФО-П Скорук Томаківський район;
ТОВ "Славутич" Покровський район;
ТОВ "Еліта" Павлоградського району;
Курортно-оздоровчий комплекс "Приморська Галатея" смт. Кирилівка Запорізької обл; (www.kirillovka.com)
База відпочинку "Буревісник" смт. Кирилівка Запорізької обл.;
(www.burevestnik.dp.ua; www.kirilovka.com.ua)
9-й телеканал м. Дніпро;
11-й телеканал м. Дніпро;
34-й телеканал м. Дніпро;
51-й телеканал м. Дніпро;
Газета «Дніпро вечірній» м. Дніпро;
Газета «Наше місто» м. Дніпро;
Інформаційне агентство "Наш район" м. Дніпро;