
1 506 ₴
Показать оптовые ценыСпортивний мат 100-100-10 см TIA-SPORT (sm-0107)
Мат спортивний 100-100-10 см
Колір - різнокольоровий (в асортименті)
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий, навчальний
Особливості - міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців
Виробник - TIA-SPORT
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Тиа-Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 100 см |
| Материал чехла | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 10 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 100 см |